markson

no takhle proste sem chtel vedet jestli me na to nastavbove studim vezmou když nemám základku ? takže je 100% že ne jo ?

Odpovědi
Drap

Jak nemůžeš mít základku, když jsi vyučen? To je přece nesmysl.

BANAN93

skuste se zeptat ve škole, kde jste dělal ten výučák… jestli by vás někam mohli doporučit – jestli s nějakými nástavbovými školami spolupracují..... o té základce bych se vůbec nezmiňoval (při návštěvě nástavbové školy) – pokud to jde .....
Pokud jste se vyučil na nějaké zvláštní škole tak asi na normální střední školu nelze

markson

no este nejsem vyučen ale proč by to mel být nesmysl ? na učák me normál přijaly