aramah

No odešel mi, tak jsem se rozhodla pro jiný…

Stařičký telefon stávkuje bylo mu pět let nerozsvítí se displej.
A tak jsem hledala a našla co by se mi líbilo jenže nerozumím těm nastavením 🙂
Nokia-lumia 620
Dvoujádrový 1GHz
procesor Qualcomm Snapdragon S4grafika Adreno305512MB RAM,vnitřní paměť8GB+microSD karty(až 326B)
Stačí když mi ho doporučíte nebo ne, ptala jsem se v obchodě a můžu říct že slečna byla s vědomostmi natom úplně stejně jako já.
Četla jsem i recenze ale i tam se oběvují ty čísla co nevím co znamenají.
Akorát potřebuji abych si fotky z telefonu mohla dát na notebook,no a dovolat se 🙂
Děkuji
Snad se vtom někdo vyzná:-)

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

fotky z telefonu do počítače a dovolat se půjde prakticky na dnes jakémkoli i nejlevnějším telefonu.

rozdíl v těch dražších je stručně v kapacitě vnitřní paměti – 8 GB je až nad hlavu pro nahrání 5–6 filmů v kvalitě pro sledování na počítači.

pak je rozdíl v kvalitě těch různých foťáků.

že to má dvoujádrový procesor 1 GHz je důležité pro ty, kteří na telefonu hrají hry nebo provozují nějaké náročnější aplikace…

Další odpovědi
Dochy

Pro vás (vámi udané potřeby) jsou tyto informace nepodstatné 😉 Tyto parametry říkají jak svižně budou běhat další nainstalované aplikace v telefonu (navigace, hry, diáře apod.) Procesor i paměť jsou na úrovni lepšího průměru pro chytré telefony, neměl by s tím snad být problém. Pokud chcete vědět víc zkuste si stáhnout manuál a prohlédnout jak jsou na tel. řešeny funkce, které vás zajímají. Dál zkuste recenze (něco je na mobilmanii http://www.mo­bilmania.cz/u­zivatelske-recenze/sc-190/default.as­px?item=1782 k foťáku mají nějaké výhrady)

Telefon je se systémem windows, kterému se vyhýbám z přesvědčení, takže víc už vám asi neporadím. Ověřte si, jestli vám bude vyhovovat systém telefonu (windows mobile).

badisko

Tak na fotky a volani nepotrebujes chytrej telefon…:D…staci ti nejakej neintous ..ale proc ne nevypada to spatne …ma ale Windows a tim taky mene aplikaci ..nez je pro android ..ale i tak si vyberes windows je ale v zakladu lepe ovladatelny zato android se da lepe prispusobit …a co rikam na hardware ..dobryy…ja mam napriklad tupej telefon chtel jsem to ho doporucit …ale je jeste drahsi nez ten tvuj s OS mam sony ericsson W995…;D takze za me tedy jo …vsak uvidis co ti napisou ostatni …take jsem vychazel jen z recenzi…

Hohny

Pokud si přejete jednoduchý, spolehlivý telefon s dotykovým displejem a vzhledově i cenově Vám vyhovuje Nokia Lumia 620, tak se dá říct, že jste narazila na ten pravý.
Jak píše Lukas., vámi napsané požadavky už splňuje většina dnešních telefonů a to, jaký má telefon hardware (procesor, paměť apod.), se až tak starat nemusíte, tento telefon se systémem Windows phone 8 bude vždy plynulý a spolehlivý. Pokud potřebujete více místa na fotky, videa a hudbu tak tady jí budete mít více než dostatek, vzhledem k možnosti rozšířit paměť o paměťovou kartu.
Ještě Vám mohu doporučit, pokud chcete ještě něco málo ušetřit, poohlédnout se po nižším modelu Nokia Lumia 520, kde chybu také neuděláte. Ale za mě mohu Nokia 620 jedině doporučit.