iwetax

No nejsem já nemehlo?

Mám dva a půl roku notebook a dnes jsem zakopla o kabel a otevřený notebook spadl na zem. Mám ulomený roh a nějak mi péruje klávesnice. Jak si myslíte, že ten počítač dlouho vydrží? Displej prasklý není.

Nejlepší odpověď
hanulka11

To je pech, já bych nejspíš zašla za nějakým známým ,který tomu rozumí /každý by měl mít svého „ajťáka“/ten by mi řekl co s tím.

Další odpovědi
Myšák V.

To je prekérka.NT po záruce,ale asi by se na to ani nevztahovala. Ještě bych doporučil poptat se po nějakém šikovném kutilovi co tomu hoví.Bývají mnohem levnější a kolikrát i šikovnější)))­.Přeju hodně zdaru.M.