aawes

no já jsem jí napsal jestli by někam nešla ona že ne vlastně mi napsala že neví jestli mě chce poznat

já se ptal proč a ona nato řekla že jí uhánim a že jí bombarduji se zprávami ale myslím si že to tak ne ni jo ze začátku jsem jí říkal jak jí miluji atd tak jsem to přehnal ale dala mi druhou šanci tak se snažím co teď
ta otázka to mi napsala po té druhé šanci

Nejlepší odpověď
panenka

víš co aawesy nechej to chvíli tak v klidu skus to třeba za pár dní nebo na vánoce zda by je s tebou chtěla trávit a jestli ne raději to nechej tak a najdi si jinou.protože nemá se cenu trápit kvůli holce která tě nechce a máš před sebou ještě velký kus života.hlavně se nezávírej doma běž se někam pobavit protože jakmile se uzavřeš do sebe bude ti zle a utrápíš se.určitě jsi kluk šikovný tak se nevzdávej a hledej dál hodně štěstí

Další odpovědi
kenyrts

Kamaráde,tak si myslím,že s tou láskou máš docela velké problémy,chtěl bych ti trošičku poradit jak nato.Nejdříve si vyber nějakého staršiho,zkuše­nějšího a hlavně toho kdo to stebou myslí jenom dobře,může to být třeba otec,když né,tak třeba nějaký dobrý starší kamarád,který ti rád poradí jak to v životě chodí.Jestli nemáš ani žádného takového kamaráda,tak si zajdi do psychologické poradny a hezky se tam vypovídej o tom jaké máš problémy s láskou a vůbec seznámit se s děvčetem.(neboj je to vše absolutně důvěrné)Určitě ti to pomůže vic než všechny otázky a odpovědi co jsi sem napsal.P.S.držím ti moc palce,zdraví kenyrts.

standa

Houby poradna (nic proti jinak rozumnému příspěvku kenyrtse), moc o tom všem hochu přemýšlíš a moc se ptáš a moc píšeš.

Nech to na pár dní vyšumět. Vono to příjde samo, veř mi… 🙂

fortin

Tohle není odpověď:
Vypadá to, že se se vztahem svěřuje se spolužačkami, kolegyněmi, kamarádkou. Vůbec nepřeháníš, naopak. Snad každý člověk, tedy i žena pokud je člověk žije nebo touží žít s vědomím že ji někdo miluje. Jestli ji obtěžují zvuky oznamující příchozí zprávy, přemýšlím jestli má čas uvědomit si obsah zprávy, nebo se jí pletou tvoje SMSky od kamarádek. Ženy jsou krok před muži tak by to měly být ony které mají bombardovat. Kup jí kredit.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=o­Yz1a1LqP-w

LD75

No kamaráde jak to tak čtu vzals to krapet za jinej konec..pamatuj si vybírají si ženský a jak ji začneš do něčeho nutit si tím pádem out.ženská musí bejt v nejistotě,jak se chlap vnucuje,tak tim dává najevo že na víc nemá,než jen na ni a s takovou nic neseženeš.....buď sám sebou …čas tě to naučí sám uvidíš…hodně štěstí..M.