paťas24

Jak řešit nízké fps ve fullscreen?

Ahoj, nikdy mě to nedělalo, ale teď když pustím hru (dělají to hlavně hry od codemasters- Dirt 3 a Grid Autosport) tak mám ve fullscreen tak 12 fps a jak to dám do okna tak mám normálně třeba 60. Ale nedělá to vždycky prostě někdy to jde bez problémů ve fullscreen a někdy se to kouše kolem 12 fps. Opravdu nevím co s tím, předem moc děkuji za odpověď.

Odpovědi
icurusL

Zkus vypnout V-Sync, pokud to hra poskytuje.

anonym

Hru s vysokými grafickými nároky se ani nesnažte mít v okně. Fullscreen se nepoužívá jen tak náhodou – umožňuje utlumit ostatní aplikace. (potlačit jejich vykreslování, čímž má hra vpodstatě 100% prostoru v grafické kartě)