Mirdas

Nikolas Flamel

Našel jsem si fakta o životě dozajista velice zajímavého člověka Nicolase Flamela.
Ovšem jako zřejmě málo koho jiného jeho život doprovází spousty legend, mýtu a podobně.

Znáte nějaké ?
_

Odpovědi
Drap

Zadej si do vyhledávače a najdeš spoustu odkazů. Můžeš si dosttečně počíst, pokud tě takové věci zajímají. Tyto stránky nemají dostatek kapacity pro vypsání. Třeba zde :
http://nikolas-flamel.cz/vynatky-z-osobniho-archivu-niccolo-machiavelliho/ni­kolas-flamel

arygnoc

niekto čítal harryho pottera. ;)

aj keď ho spomínajú viacerí autori, všakže.