kiss.miss

nikdo mě ve třídě z kluků nemá rád a když jsem sama sebou je to ještě horší.A taky mě nikdo nechce.

ahoj jsem ve 6 třídě a potřebuji pomoz

Nejlepší odpověď
quentos

z toho si nic nedělej, kluci dospívají později, proto Tě Tví spolužáci ještě neumějí ocenit. Kašli na ně a řekni si, že Ti za to nestojí – porozumění najdeš u starších.

Další odpovědi
.

musis to mit tezke, ale hlavne zustan sama sebou! a co kluci v jinych tridach? nemate na skole nejakeho poradce/poradkyni pres tyto veci?

drzim pesti!!!!!!!!!!!!

Elizabet

Ahoj já taky chodm do 6 mám jednu kámošku která je stejná jako ty..můžu ti říct jen že zůs´tan taková jaká jsi kluci z toho vyrostou..jo a prosimtě nemohla by si mi napsat na mail?..můj je Elizabetka66@seznam.cz..tak mi pls..napiš něco potřebuju..(neboj nekoušu)..xD

Nuk nuk

Hlavu vzhůru. Ber to tak, že kluci ve Tvém věku to stejně ještě ani neumí brát vážně. Dospívají odost později, než holky a bude jim to ještě notných pár let trvat, než budou schopni mít opravdu nějakou holku rádi.
Teď si na to všichni jen hrají – a holky ostatně také.
Buď sama sebou a kašli na ně. Oni dorostou a dozrajou a navíc ten nejlepší kluk, kterého snad jednou potkáš, přeci vůbec nemusí být od vás ze třídy. Může být teď někde hodně daleko od Tebe, vůbec ho třeba ještě neznáš.
Aještě jedna věc. Mě taky nikdy nikdo nechtěl. Věř mi, že mě to taky hodně mrzelo, i když jsem se naučila to brát jako výhodu. Toho pravého a nejlepšího ze všech jsem potkala když mi bylo 31!!!! A vyplatilo se mi si počkat, lepšího bych ledala těžko.

martina1

Jak říkají ostatní,nevěš hlavu.Nám se to ale říká.Ruku na srdce,každý jsme si prošel tajnými láskami a starostmi na základce a přišlo nám to jako konec světa.Semnou se nebavili spíš holky,protože jsem si vždycky rozuměla s klukama a přijde¨mi,že kluci maj radši holky co jsou sami sebou než nějaké ukňourané fifleny.Ale to bylo vlastně před dvaceti lety,tak nevím jestli to tak chodí i teď.