Nikde jsem nenašla výklad snu, co tedy znamená?

ve snu byla tma a pak se pomalu zjevovaly zelené oči tygra s upřeným pohledem na mě, začla jsem couvat až jsem byla namáčknutá na zdi a obklopena tmou. Byl slyšet tlukot srdce a funění tygra…

Nejlepší odpověď
marci1

Vidět tygra je varováním před nepřítelem, kterého potkáš. nebo před nemorálními plány. 🙂

Zdroj: Marek Skierkowski – Velký snář

Další odpovědi
anonym

Txgra ve snu viděti znamená zlé vášně (nevím, co znamená „zlé vášně“)
http://www.pro­vaz.cz/sny/pis­meno.php?tride­ni=2400
Doplňuji:
o: tygra

zjentek

to znamená, žes byla nedávno v zoo a nebo koukalas přírodopisnej dokument