Nieje moznost aby mu nejaku cast trestu odpustili za dobre spravanie?Nema tam telku ani nic ine a je tam uplne sam?

Nejlepší odpověď
standa

Kázeňský trest „samotka“ má již z podstaty svého názvu vámi zmiňované parametry (na cele je sám, nemá TV, cigarety a žádné další ´výhody´…) takže se nelze co divit. Vezměte to jako fakt.

A pokud už tento kázeňský trest dostal ´na tvrdo´, tak není žádná možnost, jak trest zkrátit. Jiná možnost by byla, kdyby trest dostal ´podmíněně´…, ale to se nejspíš nestalo.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/musel-sa-velmi-previnit-ked-dosal-taky-trest-ako-je-ta-samotka-a-nebude-vseobecna-amnestia-aby-ich-pustili-skor