Baromut

Ničí se tupírováním vlasy?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Ničí a docela hodně, hlavně když se to pak ještě nalakuje:-(((
Doplňuji:
Pokud jde o zvednutí vlasů od hlavy, doporučuji spíše vlnitou žehličku (nastavec mini vlnky), ta také není pro vlasy ideální, ale vlasy poškozuje méně:-)) Nelakovat, použít raději pěnové tužidlo.

Další odpovědi
marci1

Tupírováním se vlasy celkem dost ničí. Tupírování se má provádět jen zcela vyjímečně, nejlépe tupírovacím hřebenem. 🙂