výr

Nic jiného než dostávám k narozeninám včetně kulatin od mé vdané dcery jen bonboniéru a flašku vína. Co vy na to?

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem o tom jednou psala. Dárky nečekám, stačí opravdu přáníčko. Ať jde o kohokoliv, příbuzného či známého.

Další odpovědi
BEAES

Super, alespoň jednou za rok si můžete udělat mejdan, třeba s kamarádkami, pokud nějaké máte!?

mosoj

Mně stačí když si na to dcera nebo syn vzpomene a popřeje. Žádné dárky nepotřebuji.

oskar

Buďte rád,že aspoň něco já jsem na tom daleko hůř.

aramah

Tak ji řekněte že sladký nejíte a víno nechcete,že vám stačí přání.Nebo to myslíte tak že je vám to málo?

rynek878

Na mne si ani nevzpomenou,tak to se máte ještě dobře.No ono taky vybírat dárek pro rodiče je umění,já se vždy moji mamky(mám už jen ji)šikovně zeptám,jen tak mezi řečí,potom mi říká,že nebude nic říkat,ale to dělá jen tak,aby se neřeklo.

hanulka11

Dary nejsou potřeba, stačí když ti si druzí vzpomenou.

vecernice

Záleží na tom co očekáváte.Mě někdo nakukal,že moje babička má ráda bechera.Tak jsem jí pravidelně kupovala kytky,bombošku ,něco praktického a k tomu toho bechera.Jednou jsem se jí zeptala co jí mám koupit,co potřebuje a ona otevřela skřínˇ plnou lahví s becherem a říká-hlavně mě nekupuj bechera,mám jich tady dost.Asi dvanáct,třináct let nic neřekla a nás bylo víc kdo jí to nosil.Vůbec to nechápu,protože má babička nikdy nepila.Tak vám radím,aby jste dceři řekla,že chcete něco jiného,pokud to jde.