Neonka

Neztratí zelený nebo bylinkový čaj svou účinnost, pokud do něj přidám například citrón, sirup nebo cukr ?

Nejlepší odpověď
annas

Zelený čaj nebo bylinkové čaje se mají pít bez sirupu a cukru. Do zeleného čaje lze přidat citrön, do bylinkového nic.

Další odpovědi
rynek878

Já dělám čaje do konvice a ochucuji jen jednotlivé hrníčky či šálky na okamžitou konzumaci.

Miru1

Čaj jak zelený tak bylinkový je nejlepší dělat do šálku pro přímou spotřebu.A nejlepší a doporučené je sladit je pouze medem.

Radak

Kořalka, rum nebo slivovice by měly účinnost spíše zvyšovat. Myslím si, třeba se pletu.

hanulka11

mě tedy chutnají čaje tak jak jsou -bez ničeho-jen tak se ta chuť krásně projeví

v černém mám ráda trošíčku cukru jinak nic