Spartaboy

Vypaří se trocha neředěného Sava na podlahy na zemi? Několikrát to utřel mokrou houbičkou. Pak jsem zapnul větrání.

Nalil jsem trochu Sava na podlahy na zem kolem záchodu a několikrát to utřel mokrou houbičkou. Pak jsem zapnul větrání. Vypaří se to Savo a bude to v pohodě? Nechci s tím nikoho zatěžovat, ale jsem neschopnej. Chtěl jsem to uklidit sám.

Odpovědi
cochee

Buď bez obav. Napřed přestane smrdět ten chlor, co z toho Sava vzniká a pak za nějakou dobu uschne i ten zbytek Sava, co už dávno nebude smrdět.