Lásenka

Neznáte tuto rostlinu?

Popis…obyčejná rostlina se srdcovitými listy…3až5cm na délku.. – ozubené okraje, na omak sametové. Používají se kousky listu do nosní dírky, velmi dobrá na dýchací potíže, dýchací cestu pěkně protáhne. Roste velmi rychle, nutno ji zaštipovat. Nevíte název rostliny? (máta to není)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já myslím,že by to mohl být rýmovník zde se podívejte na odkaz

http://zitzdra­ve.blog.cz/0811/ry­movnik-mexicky-nebo-recky-eukalypt-kubanske-oregano-moud-molice-plectranthus