KristýnaN

Neznáte to někdo? :)

Před nedávnem jsem viděla video na youtube a tam měla jedna holka balzám na rty,byla to spíš taková koule :) Nezná to prosím někdo z Vás? Už dlouho to hledám snad všude,ale zatím jsem to u nás nesehnala :)
Doplňuji:
Drap-Před nedávnem jsem myslela třetí měsíc ;) Ale děkuji za nápad,určitě to zkusím :)

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším jak je možné, že jsi to před nedávnem viděla a přitom to už dlouho hledáš ?
Přesto ti poradím. Zakup několik balzámů, uhňácej z nich kouli, a máš to co nutně potřebuješ.

Další odpovědi
venkovan

Mne manželka maluje pusu nějakou skoro koulí co kupuje ve sportovních potřebách. Strká do ní ruku, zaváže tkaničky aby nespadla a potom maže a maže.

barnajka

Našla jsem jen balzámy značky EOS – tvar koule má jak obal, tak i samotný balzám. Mohlo by to být ono?
Možná jsi viděla jinačí video – v odkazu kdyžtak mrkni vpravo do nabídky podobných videí, třeba tam to svoje najdeš :)

http://www.you­tube.com/watch?v=THWUVs-3liI&feature=re­lated

hanulka11

a co toto nebylo by to ono????
http://www.elle­.cz/krasa/pece-o-telo-a-plet/testovali-jsme-balzamy-na-rty/fotogalerie-1