RadaBrysova

Neznáte tento kouzelnický pořad?

Dobrý den, už hodně dlouho hledam jedem kouzelnicky pořad, který hral v televizi, když mi bylo cca 7 let (rok 2001), pamatuju si, že ten kouzelník měl černé vlasy a tuším, že i bryle a byl cely v pistaciově zeleném oblečení. Předváděl triky, kdy měl třeba 4 nohy, zatloukal si hřebík se jmenem jedne divačky do nosu nebo ukazoval do televize takovou spiralu, a když jste se do ni minutu divali a pak se podivali na ruku, tak se kůže jakoby roztahovala… Kdybyste někdo tohoto kouzelníka znali, napište mi prosim jeho jmeno nebo kde naleznu tento pořad, děkuji všem

Odpovědi
Kelt

Tak lepší bude, když napíšeš do Televize a budeš se tam informovat. Nebo si najdeš nějakou stránku s kouzelníky. Vzhledem k tomu, že máš 28 let, bys měla umět dobře hledat na internetu. Já si pamatuji pár kouzelníků, ale kdy vystupovali to nevím. Taky ten program mohl být klidně několik let staré opakování.A každý kouzelník má černé vlasy, zkus David Copperfield, Kožíšek, a jiné. Víc jich neznám.

ozzius

Možná Chris Angel, hustej mág?