Lenča59

neznáte takový styl?

neznáte nějaký korejský nebo japonský styl, kde se holky líčí a oblékají jako panenky? Používají např. nalepovací řasy nebo zvětšovací čočky.. a tak 😁 slyšela jsem jen o ulzzang a gyaru..ale to mi nepřipadá přímo jako panenky. děkuji za odpovědi. ;-D
Doplňuji:
Watermole: :) já jsem blbka :D Já uplně miluju lolita styl, a v tomhle případě mě to nenapadlo :‚D xD Moc děkuju :‘3 :D

Odpovědi
zjentek

všechny ty panenky najdeš pod zkr. BJD, možná ti to pomůže najít i ty styly
https://www.go­ogle.cz/search?q=re­al+BJD&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&gws_rd=cr&e­i=XMsZUoH2Iofa­tAbOhoHoDw

Watermole

Ahoj, připadá mi to jako Lolita styl z Anime.

upííír

Lolita ;) myslím