pukula

Neznáte takový produkt na pleť??

Ahoj nevíte někdo o nějakém produktu, který když na obličej dám makeup a zapudruju dám a ono to zmatní? Protože když to zapudruju tak za hodinu už se lesknu -_- a pořád se pudrovat nechci, pokud o něčem víte budu moc ráda :3
Děkuji :3

Odpovědi
Lamalam

Existují zmatňující krémy, ale nevím, zda je to to, co potřebuješ..

ReHu

Není to jen o jednom produktu.
Záleží na stavu / druhu tvé pleti.
Také na péči o pleť.
Pokud máš pleť mastnou, bylo by dobře používat přípravky (čistící, tonizační, čisticí, výživné) pro takovou pleť určené. Spíše gely, krémy možno v zimě.
Existují i make-upy pro mastnou pleť.
Prodávají se i zmatňující gely/krémy, ale že zkušenosti vím, že i ty dobré nevydrží moc dlouho.
Než zmatňující přípravky udělá lepší službu správná péče o pleť a kvalitní přípravky.