Sůwa

Neznáte slova písničky, kde se zpívá „hej hola, hej hola, tři vnuky baabička měla“?

Končí to „šli do všeho z vesela“. Ve 14:35 se mi narodil třetí vnuk, 4004 g a 52 cm, tak už mám právo si tu písničku zpívat 🙂. UF, to je vedro.
Doplňuji:
Já jméno původně chtěla zatajit – jmenuje se Maxim, jeho o 14 měsíců starší bráška Alexandr. Ponimaješ?

Nejlepší odpověď
Drap

Blahopřeji Tobě i celé rodině. Ať se mu daří a roste jako z vody !
A jak se jmenuje ?

Další odpovědi
hanulka11

moc gratuluji – a jen vím, že to pokračuje .....šli do světa zvesela.......tak ať se všem daří jen ve zdraví

vlk samotař

Gratuluji- jen ať roste a je zdravý

hanny 2

Blahopřeji trojnásobná babičko! A chtělo by to zase pro změnu do rodiny nějakou holku!
Doplňuji:
Omlouvám se – písničku neznám.

Drap

Proč zatajit ? Maxim se mi líbí. I na jmenování to bude fajn .

Sůwa

Jo, zní na dobře, ale horší už je Alexík a Maxík. Při té porodní hmotnosti si ale takové jméno zasloužil.

dandik

Hej hola, hej hola, tři vnuky babička měla, šli do všeho zvesela. Oni rádi si hráli na námořníky, je lákal a vábil svět širý veliký. Hej hola hej hola, tři vnuky babička měla, šli do všeho zvesela. Ten první se vskutku námořníkem stal, ten druhý brázdil moře coby admirál .Hej hola ............ .Ale bohužel dál si to už nepamatuji.Přeji hodně radosti z vnoučat

annas

Gratuluji. Pěkný chlapík. Ať všem přináší jen radost.

Z pínsičky znám rovněž jen ten kousek.

Sůwa

Znáš aspoň kousek – není to třeba refrén k nějaké písničce ?