Avatar uživatele
Sůwa

Neznáte slova písničky, kde se zpívá „hej hola, hej hola, tři vnuky baabička měla“?

Končí to „šli do všeho z vesela“. Ve 14:35 se mi narodil třetí vnuk, 4004 g a 52 cm, tak už mám právo si tu písničku zpívat 🙂. UF, to je vedro.
Doplňuji:
Já jméno původně chtěla zatajit – jmenuje se Maxim, jeho o 14 měsíců starší bráška Alexandr. Ponimaješ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, hanny 2, Drap před 4302 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Blahopřeji Tobě i celé rodině. Ať se mu daří a roste jako z vody !
A jak se jmenuje ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

moc gratuluji – a jen vím, že to pokračuje .....šli do světa zvesela.......tak ať se všem daří jen ve zdraví

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vlk samotař

Gratuluji- jen ať roste a je zdravý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Blahopřeji trojnásobná babičko! A chtělo by to zase pro změnu do rodiny nějakou holku!
Doplňuji:
Omlouvám se – písničku neznám.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Proč zatajit ? Maxim se mi líbí. I na jmenování to bude fajn .

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Jo, zní na dobře, ale horší už je Alexík a Maxík. Při té porodní hmotnosti si ale takové jméno zasloužil.

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dandik

Hej hola, hej hola, tři vnuky babička měla, šli do všeho zvesela. Oni rádi si hráli na námořníky, je lákal a vábil svět širý veliký. Hej hola hej hola, tři vnuky babička měla, šli do všeho zvesela. Ten první se vskutku námořníkem stal, ten druhý brázdil moře coby admirál .Hej hola ............ .Ale bohužel dál si to už nepamatuji.Přeji hodně radosti z vnoučat

Avatar uživatele
annas

Gratuluji. Pěkný chlapík. Ať všem přináší jen radost.

Z pínsičky znám rovněž jen ten kousek.

před 4303 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Znáš aspoň kousek – není to třeba refrén k nějaké písničce ?

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek