david22

Neznáte server, který se specializuje na upload a stahování soundtracků?

Samozřejmě bezplatně.
Sháním soundtrack k filmu Shopgirl (Jeden navíc) a ne a ne ho najít.
Doplňuji:
Tak ví to někdo ????

Odpovědi
misskas

ahoj napis ktere shanis a ja ti zkusim poslat link napis na:ilearnedfrom­thebest@seznam­.cz
Doplňuji:
ahoj ted jsem nahral ten soundtrack tak si ho stahni: uloz.to/xF39MdJ/­shopgirl-jeden-navic-2005-soundtrack-ost-by-missot-zip

bolak

Neví. Takovej server totiž nejspíš nikde nenajdeš, v době torrentů kdy je všude všechno a místa habaděj se nikdo nebude specializovat výhradně na soundtracky.

Jediná možnost pro tebe, buď koupit to na amazonu nebo si to uměle poskládat >>>
http://www.im­db.com/title/tt033842­7/soundtrack