Anonym*****

Neznáte prosím nějakou stránku s aplikací, kde bych si mohla udělat testy ohledně výběru střední školy?

Neznate prosim nekdo nejakou stranku,nebo aplikaci.Kde bych si mohla nechat udelat testy ohledne vyberu stredni skoly??

Mimo rady rodicu,rodiny a pratel, by jsem si chtela udelat nejake ty testy Moc prosim jeslti by jste nekdo vedel .Dekuji za cokoliv

Nejlepší odpověď
ivzez

By jsem … by jste; interpunkce … (chybějící diakritiku přičítám mobilu).
Obávám se, že s takovou češtinou moc šancí nemáš.

Nejlepší je navštívit pedagogicko-psychologickou poradnu
nebo úřad práce → na obou místech ti s výběrem poradí/pomohou.

Další odpovědi
Hlada

Silně pochybuju, že pro tak závažné rozhodnutí by byla k něčemu nějaká amatérská aplikace. Odborné testování se skládá z baterie různých testů, trvá několik hodin a k vyhodnocení je potřeba odborník. Neznalému ty grafy neřeknou vůbec nic. Doporučuju pedagogicko psychologickou poradnu. Když byl můj syn v deváté třídě, dohodli jsme se s rodiči na hromadném testování. Zkuste to udělat ve třídě také tak. Výsledek není převratný, spíš potvrzení rozhodnutí jinou cestou.

Mp2

Prosímtě…
Nedávej na rady pitomců z poraden a pracáku..

Vem si tužku a papír…

Mrkni se na netu, jaké školy a obory máš ve městě, nebo kam bys mohla denně dojíždět..
Vypiš si ty obory..
Řekni si, jestli chceš na vysokou a která škola pro tebe bude vhodná..

Pokud nechceš na vysokou, máš na výběr mraky oborů.. Ať už je to veterina, zdrávka..
Třeba tě to bude bavit a zkusíš VOŠku nebo třeba i vysokou, pokud by ti to šlo .
Ekonomka, obchodka ?
Pak jsou tu už asi jen ty veřejnoprávní/správ­ní..

Nejprve si vypiš, jaké jsou možnosti.. Než se s někym budeš radit..

yuko

Infoabsolvent­.cz/Profitest

Zdroj: http://www.in­foabsolvent.cz/Pro­fitest