VIKTORIÁ

Neznáte podobnou knížku, jako je Bez dcerky neodejdu?

Od tehle knizky jsem se nemohla odtrhnout, rada bych si znovu precetla neco z tohoto prostredi. Dekuju 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu PDF. Jsou to romány o ženách v muslimském světě.

http://www.kvkli­.cz/files/ke_sta­zeni/knihovni­ci-doporucuji/Rom­ny_o_ench_v_mus­limskm_svt.pdf

Četla jsem ještě např. román Na útěku od autorky Mahtob Mahmoody -
příběh unesené dcery z bestselleru Bez dcerky neodejdu.

Další odpovědi
anonym

Neví zda jsi četla volné pokračování Z lásky k dítěti.Je tam mnoho skutečných příběhů unesených dětí,které vypráví nejen ženy,ale i muži,kteří svůj příběh svěřili Betty M.