Neznáte podobné knihy Twilight sáze?

Našla jse na stránkách http://www.colorky-charmed.estran­ky.cz/ všechny díly Twilight zdarma k přečtení a ráda bych si přečetla jiné romantické a upíří příběhy. Neznáte nějaké?

Nejlepší odpověď
anonym

Tyto knihy již nečtu,ale jsou tu filmy,o kterých jsem slyšela.Nádherné bytosti a Hostitel.Má to být podobné.

Další odpovědi
iceT

Hostitel je od autorky TS,jinak by byly k přečtení Upíří deníky,já jsem do toho šla na pár stran,ale nebavilo mě to,snad proto,že postavy v knize byly vykresleny jinak než v seriálové verzi,kterou jsem viděla dřív.

Lorelai

Nevím jestli je to podobné, čte to sestra, ale o upírech je např. Vampírská akademie

Rocker

Manželka teď dočetla Školu noci,prý je to dobrý.Zatím vyšlo 10 dílů+ 2 knížky o vedlejších postavách.