Larissa

Neznáte podobné chytáky typu otáky: Co pije kráva?

… že většina lidí řekne mléko, ale je to voda.

Ještě jsem znala jednus lednicí, ale na to si už přesně nemohu vzpomenout. Neznáte nějaké? 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Vzpomínám si na jednu otázku. Díváte se z Karlova mostu na Labe nebo do Labe?

Něco v odkazu Třeba si vyberte.

http://dixiepro­vas.blog.cz/1208/chy­taky-a-vtipne-hadanky

Další odpovědi
iceT

Opakuj po mě:4,44,444,4 4­44,44 444,444 444 tak pořád dál,až se dostaneš třeba na 444 miliónů 444 tisíc 444,všechna ta čísla musí ten co je po tobě opakuje vyslovit a na závěr se ho zeptáš?"Kolik má noha židlí?Opkavatel je většinou tak zmatený,že odpoví 4,a v tom je ten chyták.Kolik má noha židlí neexistuje.

Alesh

  1. Necháš člověka počítat rychle do deseti.
  2. Během toho jak říká: 1, 2, 3, 4, 5 … mu řekneš STOP! (někde, když bude u 5, 6, 7, zkrátka ho nenecháš dojít až do té desítky)
  3. A hned po stopce mu položíš otázku: „Kolik má noha židlí?“

Sarrow

Co pije Zeman?
…že většina lidí řekne Becherovku, ale je to slivovice.

petruse369

Co je těžší? Kilo peří, nebo kilo železa?
odpovědí bývá, že kilo železa, nicméně váží stejně.. záleží pak, pokud ti to spadne na hlavu :)

honza19hk

snad je blbej by se nechal na takovýmhle vtipu nachytat.
Jinak znám jen ten co tu napsala annas.Překvapivě ale dost lidí odpoví blbě.