Batus

Neznáte někoho kdo mi s tímto problémem pomůže? ( Oblast Olomouc ).

Dobrý den.

Neznáte nějakého léčitele hlasu který působí v Olomouci? Který se zabývá dysfonií a různými poruchy hlasu ?
Díky za odpoved

S pozdravem Batus.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste na této adrese. Jsou zde dva: ul. 8. května 517/15, Olomouc
3. dům vlevo od hotelu Národní dům, 2. patro nebo 1. patro (naproti schodům).

Zajděte do prodejny v pasáži (vlevo od Prioru), prodejna bylin a literatury, poradí vám i tam, kam se máte obrátit.