Tevischan

Neznáte někdo UK velkoobchod s oblečením?

Zdravím prodávám oblečení a chtěl bych rozšířit své dodavatele. Neznáte někdo nějaký velkoobchod z EU. Nejlépe aby zboží šlo objednávat online, nebo kdyby velkoobchod nabízel dropshipping. Zaměřuji se na značkové oblečení ať už sportovní, nebo na volný čas. (Nike, Puma, Diesel Gucci…).

Předem díky za odpovědi
Doplňuji:
Sportsdirect.com mi přijde spíše pro jednotlivé nákupy, než jako velkoobchod dodávající zboží maloobchodníkům. Nemáte ještě nějaký tip?

Odpovědi
charliesheep

sport's direct.com

huxa

Neodpovím na otázku, nicméně rád bych poradil ČESKOU značku-stoklasa.
Vyrábí např. kapesníky, které se určitě také dají výborně prodávat
http://www.sto­klasa.cz/