V1997

Neznáte někdo tento film? :)

Byla tam rodina na ostrově a indiáni někoho zastřelili nebi tak nějak a pak unesli ženu a musela mezi nemá chodit nahá a možná ji i znásilňování, snad někdo budete vědět děkuji V.

Odpovědi
Kajoch

Tenhle film jsem,pravděpodobně neviděl,ale bude se nejspíš jednat o nějaké béčkové pornomorbidní dí­lo:)

orestez

Ano, neznám tento film.

led

O tom bolo nakrútených viac filmov, rôznych produkcií. Informácia o hľadanom filme nie je dostatočná
V tropických oblastiach, nielen Ameriky, bolo bežné pre ľudí žijúcich voľne v prírode chodiť bez oblečenia typického nášmu pohľadu. Ako sa hovorí „každý kraj, iný mrav“. Aj v oblasti sexuality tam platili iné pravidlá. Až „civilizovaní“ dobyvatelia a ich nábožensko-spoločenské pravidlá tomuto spravili koniec a tak zanikol „Svet prirodzených ľudí“

anonym

je to popsané moc obecně, zkuste si vybavit z toho filmu na něco dalšího podle čeho by se to dalo lépe poznat.