jirka F

Neznáte někdo recept na domácí sýrové koule?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud myslíš smažené, tak si piš: Sýr najemno nastrouhám. Z bílků ušlehám tuhý sníh a postupně do něj vmíchávám strouhaný sýr, až vznikne hmota, z které je možné tvarovat kuličky. Mezi dlaněmi vytvořím pevné kuličky asi 1,5 cm v průměru, které házím do maximálně rozpáleného oleje a smažím dozlatova. Nezapomeň ochutit hmotu, dle své chuti. Přílohu si vyber sám. Já osobně s se šťouchanými.

Další odpovědi
ReHu

Vyber si.

https://www.go­ogle.cz/search?q=s%C3%BD­rov%C3%A9+kou­le&oq=syrove+ko&aq­s=chrome.1.69i57j0l3j6­9i60.8046j0j4&cl­ient=tablet-android-asus-rev&sourceid=chrome-mobile&espv=1&i­e=UTF-8