nighe

Neznáte někdo podobný internetový obchod jako je Aukro?

Potřebovala bych najít nějaký eshop podobný aukru (aby se tam dalo nakoupit víc věcí najednou-např. kosmetika, oblečení, elektronika..) a aby šlo nakoupit na dobírku a nemusela bych se tam registrovat.Neznáte nějaký takový?

Nejlepší odpověď
briketka10

lepší než Aukro.cz je Bazos.cz, ale to není e-shop..
Aukro.cz je o aukci a taky bazaru nevím o tom, že
by to byl e-shop..
http://aukro.cz/
http://www.ba­zos.cz/

Další odpovědi
gecco

„nemusela se registrovat“, „nakoupit na dobírku“…???
😁
Nechceš o sobě prozradit žádné údaje a přitom chceš, aby ti prodávající věřili (že si tu dobírku skutečně vyzvedneš)??
No – pokud takové prodejce najdeš…
😁
Ale moc tomu nevěřím…

Domi Mašinka

Ebay

Agneta

Amazon:D

Pepa25

Sousta eshopů dnes zavádí „rychlý nákup bez registrace“ a taky prodávají kdeco (samozřejmě je to na úkor ceny), takže odpověď splňující 2 a 3. podmínku je např. alza.cz. Aukro ale není normální eshop, je to primárně aukční portál, tam je registrace nutná (viz odpověď gecco).