Avatar uživatele
holčička

Neznáte někdo nejúčinnější dietu?

Chci zhubnout a nejde mi to vyzkoušela jsme mnoho způsobů a pořád nic.Prosím poradte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5128 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

diety jsou nahouby. Proto neúčinkují. Důležité je jíst střídmě, iderálně častěji, ale méně, a provozovat aktivní životní styl, cvičit, sportovat, provozovat turistiku…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

A proč? Pokud nemáš zdravotní problémy, neřešil bych to. Každý člověk je jinak stavěný. Někdo může jíst za tři a bude stále hubený a někdo prostě bude furt (jak to říct,) prostě tlustý.
Jinak sport, vitamíny-zelenina apod. žádné čokoládičky. Ale jak říkám každý má svou stavbu těla a s tou nic neudělá, protože se stejně vrátí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
grifin

Holčičko,NE,abys nejedla,nebo málo,podívej se
na mamku a taťku,jakou mají tělesnou dispozici. Ráno se pořádně nasnídej,ideální
snídaně,co jím já,oves.vločky,hro­zinky,slunečni­cová jádra,datle,fí­ky(když seženeš) lněné semínko
a vůbec suš.ovoce–přes noc nechat namočené ve vodě,ráno podle chuti smetanu, neb mléko.
ovoce,zeleninu napáře, v poledne míň,jíst
častěji a pít! A cvičit,hejbat se a hlavně
nekouřit!To je "pomalá SEBEVRAŽDA!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Pokud se neprejidate,tak pomuze jen a jen pohyb-sport.Zjistete si,kolik kcal normalne denne prijmete a dle toho se zaridte,popř.snizte prijem kalorii.Ale nejake drasticke diety-nedoporucuju.Za prve to nevydrzite dlouho a za druhe tyranim se hlady si telo vezme vyzivu ze svalů-tak pozor.Sport sport a zase jenom sport.Zadna "zazracna dieta"neexistuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Upravit mírně jídelníček,pitný režim a hodně se hýbat-cvičit.Pokud jste zdravá.Pokud ne,poraďte se s lékařem,ale zapomeňte na pilulky ,zázračné 7denní diety ap.Věřte je to dřina.To hubnutí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Sport např.jízda na kole.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
IvkaH

Za mě je to jednoznačně www.ketodiet.cz. Pomohla mi když mi bylo nejhůř a vrátila mě zpátky na mou původní váhu od které mě dělilo 20 kilo.

Avatar uživatele
Mirka

Diety, omezení jídla, dělená strava, hypnóza, prášky na potlačení hladu ..... potlačují jen příznaky, tělo se zhoršuje díky nedostatku živin, vyplývající z omezení jídla. Takže když znovu naberete(což se nazývá jo-jo přízak, tak přiberete jen tuky(pokud při tom necvičíte jak blázen). Takže skončíte s ochablým tělem, které je ještě v horší kondici, než když jste začala. plus se to podepíše i na vašem zdraví, protože máte dokonce i méně živin k obnově vašich buněk, což je ta počáteční příčina, proč jste přibrala váhu.
Zkuste to takhle: www.hubnete.cz/mi­riam

před 5104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lubinew

Pokud chcete opravdu hubnout pomocí hypnózy, nejlepší by bylo něco si o ní zjistit. Spoustu informací jsem našel na http://hypnoza­.miniweb.cz

před 4817 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek