tomik2

neznáte někdo nějaký dobrý horor?

Nejlepší odpověď
badisko

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dobry%20ho­ror pouzivej sedou listu ..!!

Další odpovědi
briketka10

Horory, Thrillery, Psycho :
Závrať, Funny Games, Všechny 3. díly Hostel, Katakomby, Sedm psychopatů, Vzorec pro vraždu,
Psychopat z Green River, Lovci lidí, Nahá kořist, Lidská stonožka, Zlověstné ticho, Temné lesy,
Orphan, Pád do tmy, Dějiny násilí, Divoký Mesiáš, Ať vejde ten pravý, Pach krve 1–5,Hněv duší,
Dylan Dog, Krvavá laguna, Zkurvená noc, Plivu na tvůj hrob, Zodiac : sk.udál, Maniac, Noční incident, Umlčeni,
Ďáblova cesta, Fantom Amsterdamu, Malý New York,Nezvratný osud 1–5,
Královna prokletých,
V elektrujizící mlze, Na poslední chvíli, Akční – Rozsudek smrti, Únos dítěte, Poprava,
PRECIOUS, Špatným směrem, Paralelní světy, Šílená hra, The Host, 30 dní dlouhá noc,
Lesní duch, Jezero smrti, Pod dohledem, Oběť zla, „O“. 2001 (krimi), Prokletý ostrov, Bunkr smrti,
Sinister, 11–11–11, Hory mají oči, „O“., Bostonský škrtič 08, Hlas smrti, Red Hill- krvavý zapadákov,
Mrtví a neklidní, Noc hrůzy 2011, V zajetí teroru,
Wolf Creek podle skutečné události, Pád do ticha podle skutečné události..

mikee.nikee

Znám :)

JanaViki

Saw, Oni, Hra na schovávanou, Metro, Kruh 1, Kruh 2 🙂
Už mě žádný nenapadá, ale tyhle jsem viděla 🙂

iceT

Kletba z temnot,Americká kletba,Psycho,Pus­tina,Krvavá hostina,Sinis­ter,Mama…jinak na csfd jich je spousta,stačí si jen vybrat

Блaнкa

3:15 zemřeš, Hory zalité krví

KdoSiOdJinud

Takových hororů a žádný děsivý: Paranormal Activity I./II.

barunka4202

krvavá laguna