metelesk

Neznáte někdo nějaký „black marketplace“ ?(na síti TOR)

Dobrý den hledám nějaké to zakázané tržiště nebo něco podobného. Něco jako byl silk road. Zajímá mě to jen tak abych vědět jak to vypadá a tak. Takže jestli znáte nějaký jaký funguje nebo jestli jich znáte více či kterej je největší, tak napište ;)

Odpovědi
Heisenberg

http://thehid­denwiki.org/
tady na té stránce si můžeš najít položky v sekci marketplace, přijde na to co konkrétně hledáš.

Jinak samozřejmě opatrně, jenom přes Tor, nejlíp i s proxy.. :).