Elssir

Neznáte někdo nějakou kvalitní stránku s Ekonomickými poj­my?

Zaměřenou na lidi co se ekonomikou zabývají. Hledám kvalitní přehled (seznam) a vysvetleni.
Podmínkou je Velké množství pojmů
Stránku s pár desítkami pojmů nehledám.
Dekuji za veškerou pomoc

Odpovědi
fcoop

Nevím,jestli to splňuje tvé nastavené podmínky.....­...zkus si zadat „Seznamy ekonomických pojmů“ ............ a z výsledků by se ti mohla i zatočit hlavinka.
Pro nesmělý začátek:

http://www.financni-matematika.es­tranky.cz/clan­ky/vyukove-materialy/slovnik-pojmu.html

Pepa25

Zajdi do knihovny a hledej Ekonomický výkladový slovník apod. tituly. Kvalitní a zdarma na internetu dost často k sobě nesedí …