Lorrien

Neznáte někdo nějaké stránky, na kterých je napsáno, kdy a na jakém programu bude box??

Děkuji za všechny odpovědi ;)
Doplňuji:
Myslím nějakou stránku přímo zaměřenou na toto téma nebo na sport obecně, abych to nemusela všechno prohledávat a věděla to déle dopředu, abych si podle toho mohla upravit program :))) ale za Vaši odpověď děkuji, quentosi ;)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

http://tv.sez­nam.cz/

Další odpovědi
venkovan

Restaurace Na růžku.
Prakticky pravidělně každý pátek po 22.hodině. Je to ale ryze amatérská liga

anonym

jak píše Kole a do vyhledání si dej „box“, naběhne datum, čas a který kanál vysílá