Mikynka

Neznáte někdo nějaké méně známé ale dobré animované filmy?

Shaním nějaké dobré filmy ale hodně sem jich už viděla tak spíš jen ty méně známý. Díky
Doplňuji:
Určitě se kouknu na Nightmare before Christmas, Karcoolka 2 a Vánoční koleda jinak všechno znám a ještě ta 9. Díky za tipy :D

Nejlepší odpověď
Damiana

Když už badisko narazil na Tima Burtona – úplný skvost je Nightmare before Christmas.

Další odpovědi
badisko

jo jo mrtva nevesta Tima Burtona…ale nevim nakolik je znama a nebo neznama …ale je uzasna http://www.csfd­.cz/film/194882-mrtva-nevesta-tima-burtona/

M.

Teď je novější Lorax, Rio, Ringo. Jsou nové Madagaskar a Doba ledová. Pokud znáš Karcoolku, tak je dvojka :) Číslo 9 asi neznáš, to není moc známé a nevím, zda-li se ti to zalíbí. Osobně se teď plánuji kouknout na Frankweenie-ho (miluji tvorbu Burtona! Doporučuji zhlédnout i ostatní tvorbu).

Jinak asi filmy jako Lovecká sezóna, Jak vycvičit draka, Ratatouille, Kung Fu Panda, Na vlásku, Shrek, Hledá se Nemo, Já padouch, Lvá král, Medvědí bratři, Na vlásku, Spláchnutej, Za plotem, Pan včelka, Vall-I, Vánoční koleda, Příběh brouka, Mravenec Z, Příběh žraloka, Vzhůru do oblak, Horton znáš :)

  • Fimfárum Jana Wericha!!!! :3

Markdragon

Rebelka

briketka10

pro M. stáhla jsem si Spláchnutej hezkej filmeček
a ty bakterie ( slimáčci) se mi moc líbili na konci
v titulcích úplně nejvíc mám je ráda i v našich
reklamách na čistící prostředky na WC :)