Avatar uživatele
Mikynka

Neznáte někdo nějaké méně známé ale dobré animované filmy?

Shaním nějaké dobré filmy ale hodně sem jich už viděla tak spíš jen ty méně známý. Díky
Doplňuji:
Určitě se kouknu na Nightmare before Christmas, Karcoolka 2 a Vánoční koleda jinak všechno znám a ještě ta 9. Díky za tipy :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4118 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Když už badisko narazil na Tima Burtona – úplný skvost je Nightmare before Christmas.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

jo jo mrtva nevesta Tima Burtona…ale nevim nakolik je znama a nebo neznama …ale je uzasna http://www.csfd­.cz/film/194882-mrtva-nevesta-tima-burtona/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M.

Teď je novější Lorax, Rio, Ringo. Jsou nové Madagaskar a Doba ledová. Pokud znáš Karcoolku, tak je dvojka :) Číslo 9 asi neznáš, to není moc známé a nevím, zda-li se ti to zalíbí. Osobně se teď plánuji kouknout na Frankweenie-ho (miluji tvorbu Burtona! Doporučuji zhlédnout i ostatní tvorbu).

Jinak asi filmy jako Lovecká sezóna, Jak vycvičit draka, Ratatouille, Kung Fu Panda, Na vlásku, Shrek, Hledá se Nemo, Já padouch, Lvá král, Medvědí bratři, Na vlásku, Spláchnutej, Za plotem, Pan včelka, Vall-I, Vánoční koleda, Příběh brouka, Mravenec Z, Příběh žraloka, Vzhůru do oblak, Horton znáš :)

  • Fimfárum Jana Wericha!!!! :3

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Markdragon

Rebelka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

pro M. stáhla jsem si Spláchnutej hezkej filmeček
a ty bakterie ( slimáčci) se mi moc líbili na konci
v titulcích úplně nejvíc mám je ráda i v našich
reklamách na čistící prostředky na WC :)

před 4117 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek