Avatar uživatele
lucinka2001

Neznáte někdo něco proti vypadávání vlasů???

Když si meju hlavu vydává mi docela hodně vlasů.Neznáte nekdo ňáký přípravek nebo něco proti vypadávání vlasů??Předem dík za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3868 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
To jsem já

Nejdříve je potřeba si uvědomit, že přichází podzim a stejně tak jako na jaře přirozeně lidem více vypadávají vlasy (zkus se zeptat kamarádek, mámy a uvidíš). Mezi přípravky, které se mě osvědčily (především proti vypadávání a pro zrychlení růstu vlasů- ten byl opravdu markantní) patří vitamíny biosil, vodička biohar, šampón na vlasy panthenol, vitamíny panthenol, vitamíny s křemíkem, čaj křemíková bomba + na očistu organismu (padání vlasů má i vnitřní příčinu stejně tak jako kožní nemoci) chlorella a zelený ječmen. Toto vše jsem konzumovala zároveň a výsledky se dostavily po třech měsících.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rigormortis

Na vypadávání vlasů sice existuje mnuho přípravků, ale ani jeden nemůže fungovat.
Problém s vypadáváním nevzniká na povrchu kůže nebo uvnitř vlasu ale celkem hluboko v kořínku…takže problém je nutné hledat jinde: většinou stres nebo špatná strava…nemáte na nehtech bílé skvrny? Pokud ano…upravte si jídelníček.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Pokud vlasy vypadávají opravdu hodně ( vlasy vypadávají normálně každému ), navštiv lékaře. Předcházející otázky : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vypad%C3%A1v%C­3%A1n%C3%AD%20vlas%C5%AF

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Je tady hodně odpovědí na toto téma. Tu moji odpověď asi někdo smazal.
Takže co pomáhá mně : Mytí vlasů žloutkem a ARVIT s vitamínem E.
Doplňuji:
http://www.vy­lecime.cz/proc-se-podivat-pri-padani-vlasu-na-korinek-problemu

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beatrice

Já mám velice dobrou zkušenost s výrobkem z DMka který se jmenuje Das Gesunde plus – haar vital komplex. Je to za 55kč 60 kapslí. Podpoří to i růst nehtů a řas. Doporučuji!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Doporucila bych ti kozni odeleni…Daji ti nejakou mast…A urci diagnozu muze se jednat i o problem se stitnou zlazou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví