Lenule15

Neznáte někdo internetové stránky v kterých by byl vývoj masařky obecné???děkuju :)

Odpovědi
www

Když stránky, tedy stránky, projdi si je:
Doplňuji:
Zkráceně ale přezimující dospělec-kopulace-larva-kukla-imago(dospělec).
Tedy přeměna dokonalá.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&q=m­asa%C5%99ka+o­becn%C3%A1&

bolak

To my mě taky zajímalo, nevěděl jsem že už vyvíjíme takovýhle věci.

Lenule15

děkuju všem moc

bolak

teď to možná bude znít přehnaně skromně, ale nemáš zaco

www

Pozor, já debil zapomněl ješte na vajíčko mezi kopulací a larvou !!!

beer

🙂 🙂 🙂