Koblihovník

Neznáte někdo dobrou práci na automechanika?

Můj táta hledá práci ale potřebuje dobré finanční ohodnocení, protože splácí hypotéku a teď když splatí hypotéku a další věci tak má 3000 v dobrem pro sebe a pro tři děti včetně mě.

Co platí:
Hypotéka: 11 000 Kč
Elektřina: 2000 Kč
Plyn: 1000 Kč
Daň z nemovitosti: 1000 Kč
Vodné stočné : 1000 Kč
Internet a TV: 700 Kč

Kdybyste doporučili nějakou práci na automechanika za výbornou cenu.
Byl by moc rád.

Odpovědi
Nassin

Jako soukromník by se lehce uživil, ale musel by mít zázemí. Znám kluky, kteří se vyučili tomuto řemeslu, ale začali, po nějakých problémech, makat ve vlastní dílně.

Alesh

Jestli to jsou měsíční položky a daň z nemovitosti platí tedy 12 tis. ročně, pak bych doporučil nemovitost prodat a jít do běžného bydlení. 😉
Jinak záleží na regionu, těžko asi bude dojíždět přes půl republiky, je nutné uvést kraj nebo okres. Jinak serverů s nabídkami práce je dost, třeba jobs.cz atd.

Dochy

Ne, když ani nevíme odkud je. Ale poradím:
Daň se platí jen jednou ročně, není to pravidelný příjem.
TV se platí cca 200 ročně, není třeba přeplácet internetovku

Internet – je otázka co potřebujete. Ve spoustě míst lze sehnat výrazně levněji. A potřebujete ho vůbec?

Sorry, kecám. TV jsem podcenil, je to skoro 200 měsíčně, u daně má být pravidelný výdej. Začínám pochybovat i o tom zbytku co jsem napsal.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Dochy, možná si se překlepl. Za TV + RADIO se platí 180,– Kč měsíčně.

Dochy

Máš pravdu. Sypu si popel na hlavu. Platím něco přes 2000 ročně.

Koblihovník

ještě dodám dan z nemovitosti ještě nezaplatil za tenhle rok takžemu zbývá měsíc

Nassin

Daň se platí za rok minulý.

Koblihovník

aha ale i tak 4000 pro takovou rodinu je málo