smutnydrak

neznáte někdo číslo na nějakou linku pomoci pro narkomany?… mám v bytě sjetýho souseda a neví co se sebou…

Nejlepší odpověď
Kric.ouwner

155 !, taky ke mě přišel v noci kamarád že má asi něco dali do pití zavolal sem záchranku píchly mu něco a do 20 min byl celkem v pohodě ( že začal dobře vnímat ) , odvezli si ho na pozorování a ráno už byl OK..
Je to smutný že někteří lidi berou tento humus , fuj na to !!…

Další odpovědi
chudst

Jen toma007 doplnim obecne: 155 pro debily, co to tak prezenou, ze je potreba volat zachranku.

158 pro debily, kteri to prezenou a jsou jeste ke vsemu agresivni. 158 si kdyztak potom zachranku privola sama. Pokud za to dany clovek nemuze, tak policie zacne vysetrovat toho, kdo mu to dal. Pokud za to muze, nezaslouzi si nic jinyho, nez dostat poradne pres hubu.