CŁáÁárKa

Neznáte nějaký program na úpravu fotek,který si můžu stáhnout zdarma?

Chtěla bych aby byl v češtině,snadno ovladatelný s co nejvíce možnostmi. Popřípadě mi přidejte odkaz kde bych si ho mohla stáhnout. Děkuji:)

Odpovědi
Michal Kole

The Gimp
PhotoFilter 7
IrfanView
XnView
PhotoScape

www

Vyber si ze starších odpovědí na tutéž otázku zde, jsou tam i odkazy.

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=%C3%9A­prava%20fotogra­fi%C3%AD

Martin8x

Paint.NET
FastStone Image Viewer
Picasa
Gimp

Zdroj: http://mujsou­bor.cz/magazin/nej­lepsi-programy-na-upravu-fotografii