HDMI

Neznáte nějaký program na tvorbu videa?

Nejlepší odpověď
Alesh

Windows Movie Maker

Další odpovědi
Michal Kole

Zálěží jaká videa chcete tvořit. Jestli jenom promítat fotky z dovolené a k tomu dát komentář, tak stačí Windows Movie Maker.

Pokud chcete tvořit videa, třeba jak se skládá stroj tak potřebujete 3D CAD, který umí animaci vyexportovat.

baghira

Tvorba videa je široký pojem. Chceš sestříhat záběry z dovolené? Chceš natočit film? Chceš natočit animovaný film?

Pro jednoduchý střih a úpravy videa třeba avidemux http://avidemux­.sourceforge.net/