Pokročilý

Neznáte nějaký program, kam napíši text a ten program mi ten text řekne nějakým hlasem?

Odpovědi:

Bronzový

Pokud ti stačí samotné přečtení, pár tipů najdeš třeba tady: http://www.cermi.net/…

Zrovna ta online aplikace Acapela funguje krásně i v češtině, ale jestli jde namluvený text i např. uložit/stáhnout jako audio soubor, až tak dalece jsem to nezkoumala...

Případně zadej do Googlu heslo "převod textu na řeč" a pohledej sám, co ti bude vyhovovat: mně toho ve výsledcích vypadlo docela dost, ale bohužel neznám tvoje konkrétní požadavky na program, tak výběr radši nechávám na tobě. ;-)

Zlatý

Hľadala som a skúšala rôzne TTS free
"Volně šiřitelná aplikace Balabolka je TTS (Text-To-Speech) program, který umožňuje čtení textů a jejich ukládání do různých audio formátů."
recenzie: http://www.stahuj.centrum.cz/…[hledano]=
používam ju aj na prerozprávanie textov v txt súboroch preto je dobré aj dokumenty, texty v iných formátoch, buď prekopírovať do editačného okna, alebo uložiť ako txt.súbory. Osvedčilo sa mi to, pretože je dobré niekedy si vypočuť, čo človek "spácha pri písaní", nehovoriac aj o tom, že je výhodné niekedy "čítať ušami" ak sú ruky a oči zamestnané inou prácou.
Výhoda programu je aj v možnostiach vytvoríť akúsi intonačné zafarbenie, medzeru za čiarkou a bodkou a podobne. Češtinu vytvoríte stiahnutím hlasov napríklad " česky umí číst, jen se musí stáhnout CzechEliška, zatím zdarma z této stránky www.acapela-group.com/… eech-demo.html má přes 200mega a čte obstojně ukládá ve wav "
PS. neorientujte sa len na hlasy typu Microsoft, ale siahnite aj do minulosti na SAPI4 a SAPI5

Stačí Google překladač.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý annas 905
Zlatý iceT 864
Zlatý briketka10 685
Zlatý marci1 632
Zlatý Drap 592
Zlatý quentos 571
Zlatý Kepler 455
Zlatý led 454
Zlatý bolak 360
Zlatý hanulka11 271

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.