Monigue

Neznáte nějaký případ z roku 2011 kde by vystupovali dětští vrazi?

Potřebuji nějaký případ,kde by vystupovali dětští vrazi,v nejbližší době.A odkaz z článku,kde jste čerpali.Děkuji

Odpovědi
roxy52

Tak například náš mladej.Minulý týden zabil v kůlně myš,tak jsem mu hned řekla,že je zvířecí vrah a že hned jdu na něho volat Martu Kubišovou:) .On mě odpověděl,že by se hodně divil,že by Marta ještě neochutnala guláš ze psa.:(