dgfdgf

neznáte nějaký informace o Zahulíme, uvidíme 4?

Odpovědi
Ronnie01

A tak třeba zmáčkl shift a neudělalo se mu velké písmeno. A pro některé je to dostačující otázka :)
Ten film by měl být. Ti dva by ve filmu měli jet do Indie, nevím proč, ale shodou náhod si je Obama splete s US teroristy, kteří se tam snaží navázat kontakt. Ale natáčení a premiera filmu se neví, protože je to teď trošku napjaté na Středním východě.

Tak doufám, že to nezruší úplně a že budou trpěliví.

http://dougla­sernstblog.com/2013/02­/20/kal-penn-confirms-harold-and-kumar-get-droned-in-production/

JájsemRaibek

A myslíš, že pokud se nenaučíš psát – velké písmeno na začátku věty, upřesnit otázku o co konkrétně se jedná (asi film), že ti někdo odpoví?

m.b

JájsemRaibek si osel nebo profesor jazykoveho licea hnidopichu je vsude spousta :D ubozaku vyjadruj se k tematu ne k forme psani :D