NelieM

Neznáte nějaký e-shop s tričkama CATerpillar?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli neznáte nějaký e-shop, kde je výběr triček zn. Caterpillar, jak dámských, tak pánských. Většinou ty co bych chtěla objednat zrovna nikde nemají.

Odpovědi
honza19hk

já mám od Catru leda montérky, mám je od servisáka co k nám jezdí na servis bagrů.My máme od nich leda bagry ,trička jsem nikdy nesháněl.
Ale rozhodně se sehnat dají,zkus obchody dealrů těžké techniky CAT.

Nely.P

Zkus s mrknout sem -http://toyshop­.cz/c/48/Cater­pillar-znackove-odevy