kotě07

Neznáte nějaký DOBRÝ překladač?

Potřebuji si přeložit delší text asi 25řádků a nemůžu najít žádný dobrý překladač. Ten na googlu mi překjládá plné nesmysly.

Nejlepší odpověď
kikinka2210

málo na kterém vám to přeloží úplně do vět.myslím že google je nejlepší ;)

Další odpovědi
bolak

Tak tak, googletranslator je nejlepší. Možná je chyba v nás. Já myslím že kdybysme hromadně sabotovali bejzik ingliš a všichni mluvili tak jako překladač od googlu, že bysme se mezi sebou nádherně domluvili.

…minimálně tady na „pavučině“

Michal Kole

Bohužel jsou pouze placené.

Např. PC translator
http://www.lan­gsoft.cz/tran­slator.htm