Any96

Neznáte nějaký dobrý online kurz japonštiny (zdarma)?

Odpovědi
Kelt

Záleží, zda chceš umět jenom mluvit, nebo také číst a psát japonské písmo?
Najdi si japonština na internetu, máš jednu část v češtině, rozdělené do témat a dozvíš se základní výrazy. Bude třeba se naučit i gramatiku. Mohu doporučit i stránky v angličtině nihongo basic, basic japanese, případně něco na you tube – většinou v angličtině. Pro psaní je katakana a hiragana – což je celkem jednoduché, kanji je složitější, ale japonská gramatika je celkem snadná. Záleží, kolik času tomu chceš věnovat? Dá se sehnat učebnice japonštiny, kde je vše dobře vysvětleno.
Hledej si v googlu . japanese – basic, easy japanese, how to speak and write japanese atd. nebo česká japonsština na internetu