samicek333

Neznáte nějaký dobrý film?

Doplňuji:
jakékoliv, spíš ne moc akční, třeba nějaké komedie? No prostě moje máma je teď 14 dnů doma a tak po mně chce nějaký dobrý film, ale mě jich moc nenapadá…

Nejlepší odpověď
kenyrts

„Nějak se to komplikuje“

dost dobře jsem u něj pobavil:

Zdroj: http://dokina­.tiscali.cz/ne­jak-se-to-komplikuje-14818

Další odpovědi
Terryle

Mně se hrozně líbil asi 20 let starej film Stůj při mně (Stand By Me). Zfilmovaný drama od Stephena Kinga, hrozně pěkně se na něj kouká, jsou tam momenty k smíchu i k zamyšlení. Už je to přes půl roku, co jsem ho viděla, a pořád ho nemůžu dostat z hlavy a všem ho furt doporučuju :o)

terry

na jaké téma?

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­137&q=dobr%C3%BD+fil­m&sa=Vyhledat

misa-radilka

Tak mohlo by se vám s mamkou líbit např.
Občanský průkaz
Vzhůru do oblak
Fotři jsou lotři
Nějak se to komplikuje
Zkus mě rozesmát
Hezké vstávání

Drap

Znám jich spoustu, záleží na tom, jaký žánr by to měl být

iceT

Akční,dobrodružná komedie s Cameron Diaz a Tomem Cruisem v hlavní roli-Zatím spolu,zatím živí.
Doplňuji:
Univerzální uklízečka,Modrý blesk,Není co ztratit,Na dvoře krále Artuše…

fcoop

Sbal prachy a vypadniZnění: cz
Krimi / Thriller / Komedie
1998, 107 min
Eddy je brilantní karbaník. Sto tisíc liber, které dal společně s kamarády dohromady, by mohl během jediného večera několikanásobně rozmnožit. Risk je zisk, ale ne vždycky. Eddy narazil na profesionály a za několik hodin prohrál 600 000 liber. Počty profesionálních hráčů jsou jednoduché. Eddy a jeho kámoši Tom, Bacon a Soap musí do týdne sehnat půl miliónu nebo začnou pomalu přicházet o prstíčky. I v tak velkém městě jako je Londýn se tak velký balík nedává dohromady snadno. Naštěstí bizarní londýnské podsvětí nabízí šikovným chlapíkům pár možností, jak rychle přijít k penězům… (oficiální text distributora)

anonym

dobrý film … tady je žebříček těch nejlepších filmů všech dob:
http://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?show=com­plete

a nejlepší filmy tohoto tisíciletí jsou tady
http://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?type=0&o­rigin=&genre=&y­ear_from=2000­&year_to=&actor=&di­rector=&ok=Zo­brazit&show=com­plete

MrGandy

Thor, Transformers3, tron legacy, souboj titánů .....

anonym

růžový panter, johny-english

bubukaa

co třeba bláznivá dovolená