martin14

Neznáte nějaký auto simulátor?

Nějaký simulátor na který bych mohl použít volant a naučit se tak řadit jako v autě.

Nejlepší odpověď
RedC22

rFactor nebo Live for Speed. Nepočítej ale, že se naučíš řadit.

Další odpovědi
Alesh

Myslíš prsotě simulátor autoškoly nebo může být i rally? Pokud rally, pak jedině Richard Burns Rally.

mosoj

Simulátor ti moc platný nebude. Já bych řekl že potřebuješ autotrenažer.
Nejlepší autotrenažer je ale tvoje auto. Dá se to i bez toho aniž bys zničil převodovku. Jen někoho šikovného a rozumného, který by tě vedl.

Kvalitní autoškoly mají svůj autotrenažer. Dalo by se i nějaký malý výcvik zaplatit.

Simpsons_cz

Mi se líbí Need for speed ale nevím jestli je to nejvhodnější na naučení řazení.