Slayer5

Neznáte nějakou zajímavou knihu od Julese Verneho??

Nejlepší odpověď
Lamalam

Skoro všechny jeho knihy jsou zajímavé.

Další odpovědi
annas

Vkládám odkaz na jeho knihy . Můžete si vybrat. Já je v mládí hltala.
Hned na začátku je uvedeno 6 knih, které čtenáři hodnotí jako jeho nejlepší.

http://knihy.ab­z.cz/obchod/au­tor-verne-jules-verne

ivzez

Všechny jsou zajímavé, v dětství jsem přečetla všechny knihy, které u nás vyšly. Nejradši mám Michala Strogova (ev. „Carův kurýr“) a Tajemný hrad v Karpatech.

Emefej

Od Julese Verneho jsem nic nečetl, od Julese Verna skoro všechno.